אדריכלים בוחרים

אדריכלים בוחרים יוצרים מבטיחים, פרויקט מיוחד לחג.

שנה חדשה, התחלות חדשות. פנינו לאדריכלים העובדים איתנו וביקשו את ההמלצה שלהם על יוצר חדש ומבטיח מתחומי הלייף סטייל השונים – צילום, תכשיטים, עיצוב אופנה. כל ההמלצות (השוות) ממש כאן:


ענבל גלעדי ומאיה שגיב סלומון


מעצבות הפנים ובעלות הסטודיו IN2 DESIGN לעיצוב פנים פרטי ומסחרי והבלוגריות, בחרו את מותג האופנה KAV

"בחרנו במעצבת האופנה דקלה עינת, בעלת המותג. אנחנו מאוד מתחברות לסגנון הנקי, המינימליסטי והאדריכלי שלה. אמנם COS הגיעו לארץ השנה, אבל עד שהגיעו היא הייתה עבורנו כאן מה שהם מהווים עבורנו בחו"ל - מותג מדויק ומהודק, שבו אנו מתחברות ממש לכל הפריטים, מבינות את הרצף והקונספט, ממש מופת של אופנה"


מעצבת האופנה דקלה עינת - בעלת המותג KAV


סיגל זבורוף


הנדסאית האדריכלות סיגל זבורוף, שסיימה את לימודיה בהצטיינות ונבחרה לאדריכלית מבטיחה לשנת 2017, בחרה באמן הבריטי דיאמן הירסט השנוי במחלוקת. זבורוף בחרה  לשלב ציטוט של האמן המביע את הפילוספיה המגדירה אותו:

"I have always been aware that you have to get people listening before you can change their minds"


עבודותיו של האמן הבריטי דיאמן הירסט


צביה קזיוף


המעצבת ואדריכלית הפנים צביה קזיוף בחרה באמנית והציירת מילכה גרין. גרין מציירת בכריות אצבעות הידיים והציפורניים בלבד, ללא מכחולים ובגדלים לא שגרתיים ועוצמתיים. החומרים הנבחרים יוצאי דופן כגון תמצית קפה, תבלינים, לק ציפורניים וחומרי ניקוי, בשילוב עם צבעי אקריליק. "ההשראה שלי - עצמת החיים, החירות והתשוקה להוציא יש מאין ויופי החמרים ביד היוצר בחרתי במילכה, קודם כל בזכות היצירות שלה, שהיופי שלהן מדבר בעד עצמו. אסתטיקה בשילוב מקוריות, תשוקה ותעוזה שנית אני אוהבת ומעריכה נשים עצמאיות, חופשיות שלא מוותרות על ההגשמה העצמית שלהן ומילכה היא אחת כזאת."


עבודותיה של האומנית מילכה גרין


ענבל שמרלינג


ענבל שמרלינג, מעצבת פנים, בחרה במותג האופנה הישראלי הצעיר ״PETITE DORIS״ 
מותג צעיר, בועט ומבטיח, נוסד בשנת 2015 ע”י דורין אטיאס וששון קדם - "שתי דמויות אופנה וסטייל מוכרות שפועלות ומשפיעות בזירה המקומית. המותג משלב גרוב אורבני, נשיות וקלאסיות על זמנית ומציע פרטי ״מאסט״ מדוייקים. פרטי המותג נכונים להיום כמו שיהיו נכונים למחר."


פריטים מתוך קולקציה של המותג PETIT DORIS


שרי גורשטיין


מעצבת הפנים שרי גורשטיין בחרה בצלמת רינה קליין "צלמת צעירה ומאוד מאוד מוכשרת. היא מצלמת בעיקר במגזר החרדי והייחודיות שלה היא שהיא מצלמת תמונות משפחתיות שמנציחות רגעים.  הצילומים עם המון אסתטיקה ויופי ויחד עם זאת מלאי רגש."

הצלמת רינה קליין ועבודותיה


דנית סממה


מעצבת הפנים דנית סממה בחרה בצורפת רוני פנקס רוני פנקס, מעצבת תכשיטים, בוגרת המגמה לעיצוב תכשיטים שנקר. פנקס מעצבת תכשיטים אשר החלה את דרכה בטיול לדרום אמריקה לאחר הצבא, שם הצטרפה לקבוצת אמנים מקומיים ויצרה איתם תכשיטים מזרעים, עץ, אבן.  השילוב בין ישן לחדש, מלאכות יד מסורתיות כל אלו מובאים לידי ביטוי בעבודותיה של רוני. "בחרתי ברוני מאחר ואני באופן אישי אוהבת לשלב את צבעי הטבע אותם צבעים המורגלים על העין שלנו אשר יוצרים רוגע  ואווירה של נינוחות בבית. הטבע מובא לידי ביטוי בצבעים, במרקמי בדים בטקסטורות על אריחים, השילוב בין ישן לחדש כל אלו יוצרים  בעיני הרמוניה ותחושת בית."

הצורפת רוני פנקס ועבודותיה


אולי יעניין אותך גם:

יפות מבפנים ומבחוץ

LONG BEACH – מערכת ישיבה מבד רגע לפני שאנחנו צוללים לעולמות הטקסטיל, מילה חשובה בנוגע לבחירת מערכת הישיבה

יום האשה 2016

לקראת יום האשה הבינלאומי נפגשתי לשיחה אישית על קריירה, משפחה ומה שביניהם עם שלוש נשות קריירה מובילות בתחום

בקרוב בסניפי נטוצי ישראל

בתערוכת SALONE DEL MOBILE אשתקד נחשפו דגמי אבטיפוס של מערכות ישיבה חדשות, בסגנונות חדשים ומפתיעים, אתם זוכים להצצה