מאבזרים

לא תמיד חייבים לשנות חלל שלם כדי להכניס בו מידה נכונה ומורגשת של רעננות. הסוד טמון ביכולת לשלב פריטים משלימים. לפעמים יספיקו שני פריטים כמו שולחן קפה או וואזה מיוחדת כדי להפיח בחלל המגורים את אותה תחושה רצויה של התחדשות.

קולקציית אקססוריז HUMO

שולחנות SHANGHAI - שולחן קפה או וואזה מיוחדת יעשו עבורכם עבודה נפלאה


הפריטים המשלימים יהיו במקרים רבים נגישים יותר מבחינת העלות וחידוש החלל באמצעותם יכול להיות בשלבים. אין צורך להפוך ביום אחד את כל הבית על פיו. הרעיון הוא לעבור חלל, חלל ולטפל בו. אם הספה בסלון עדיין עומדת ומשרתת אתכם נאמנה, שלבו לידה שולחן קפה קטן והוסיפו שטיח. אלו תוספות משמעותיות מאוד שיעשו לכם טוב על הנשמה.

שולחן קפה HERMAN

שטיח AFFRESCO - שילוב שולחן קפה מעוצב ושטיח לצד הספה יעניקו לחלל מראה חדש לגמרי


גם בחלל השינה פועל אותו העקרון בדיוק. אם אתם לא מתכננים להחליף את המיטה ושידות הצד בקרוב, תוכלו ליצור אווירה מחודשת באמצעות כיסוי מיטה נעים, שטיח חדש וגופי תאורה.

קולקצית מצעים FIOCCHETTO

גופי תאורה VICO אשר יוצבו על שידות צד ידגישו קו אסתטי מוקפד

שטיח CUBE - כשמדובר בחלל השינה כדאי לשלב שטיח בגוונים ניטרליים שיוצרים מידה של רכות


פריטים כמו סטנד לעיתונים או שעון קיר חדש הם פריטים קטנים שיתרמו גם הם ליצירת חלל רענן ומחודש. סטנד העיתונים הפך להיות פריט חובה בכל סלון שמחשיב את עצמו. מראה המגזינים המבצבצים מסל העיתונים הוא מראה כובש. הדור החדש של שעוני הקיר מציע שעונים שנראים כתכשיטים והם שווי ערך לתמונה שתולים בחלל. שעון הקיר הוא עוד מקום לשלב פריט שעיקר תרומתו היא דקורטיבית.

סטנד לעיתונים SWING - בגדר פריט חובה בסלון או בחדר השינה

שעון קיר ZEROTONDO - שעוני קיר מודרניים מעוצבים כתכשיטי קיר


ועוד מילה בנוגע לתאורה. משחקי אור וצל הם משחקים עדינים היוצרים יחדיו את מרקם התאורה בחלל. משחקים אלו בתוספת הקו העיצובי של גופי התאורה יוצרים מראות מרהיבים. כשמדובר בגופי תאורה, קיימים גופים עומדים, גופים מונחים, גופים תלויים, צמודי קיר או תקרה ונסתרים. כשמעוניינים לייצר שינוי מהיר הגופים העומדים והמונחים יהיו הגופים הפרקטיים ביותר עבור המשימה. מדובר בגופי תאורה שאינם דורשים התקנה. פשוט לחבר שקע לתקע וגוף תאורה מעוצב יאיר את החלל שלכם. יתרון נוסף הוא היכלות להזיזם ממקום למקום בקלות, במקרה ובעתיד תרצו לייצר ריענון נוסף באמצעות שינוי מיקום של חלק מהרהיטים והאביזרים המשלימים במרחב. גם הגופים התלויים אינם נחשבים מורכבים להתקנה והם דורשים מפגש קצר עם חשמלאי שיתלה אותם עבורכם ויוודא שהחיבור לחשמל תקין.

מנורה דגם MIRA - הגופים המונחים יכולים לעמוד על שולחן כתיבה, על שידה בסלון או בין מדפי הספריה

מנורה דגם ZEN - בית מואר היא בית מזמין שכיף לבלות בין בחלליו

הגופים העומדים יוצרים שינוי מהיר ואף מאפשרים לשנות מיקומם במידת הצורך או הרצון במהלך הזמן. דגם MARTINI

את ההשראות שקיבלתם בפוסט הזה תוכלו להמשיך ולדייק באמצעות בניית לוחות בפינטרסט, שיהוו מצפן עיצובי שיסייע לכם בבחירות.


אולי יעניין אותך גם:

הטרנדים על פי נטוצי

הטרנדים שוטפים את קולקציות האופנה והריהוט. חלקם עוברים לרגע ואחרים משתקעים לתקופה ממושכת יותר. ביקשנו מעמירן אלפסי, המעצב

חנות הדגל של נטוצי בהרצליה

חדשות נפלאות! חנות הדגל של נטוצי בהרצליה עברה שיפוץ נרחב וקיבלה מתיחת פנים מרעננת. על תכנון ועיצוב החנות אמונים

בית, שפר הופעתך!

שיפוץ ללא שבירת קירות הוא אחד הטרנדים החמים ביותר של העשור האחרון. ההשפעות להתפתחותו של הטרנד רבות ומעניינות