נטוצי מעצב לכם את החלל עם מעצבים מובילים

נטוצי איטליה מציג נבחרת מובילה של מעצבי פנים בייעוץ אישי עבורכם. הכירו את דדי ויפית ראובני

מתרחקים מהמראה המוזאוני

דדי ויפית ראובני, פועלים בניסיון תמידי לייצר בית ולא מוזיאון. הזוג ראובני הוא זוג בחיים ובעסקים. הם מנהלים משרד משותף לתכנון ולעיצוב פנים ומצליחים לג'נגל בין שני העולמות.

השילוב בין העולמות קורה באופן טבעי אך נדמה שהדוגמה המובהקת לכך היא ביתם הפרטי של הזוג אותו הם תכננו עבור עצמם ושלוש בנותיהם. דרך עיצוב חלל ביתם הפרטי ניתן להבחין בחמימות שמשלבת באופן מדויק בין עושר חומרי המציג משחק מרתק בין חומרים שונים, מנוגדים לעיתים ובין טקסטורות ועם זאת ניצב חלל המגורים בגובה העיניים, נגיש, כזה שמאפשר לגעת, להשתמש, מתרחק ככל הניתן מהמראה המוזיאוני ומייצר במקומו חיבוק כייפי של בית.


חשיבה קונספטואלית

ביקור באתר האינטרנט של השניים מגלה חשיבה קונספטואלית המשתנה מפרויקט לפרויקט. דדי מסביר שתמיד יהיה משחק מעניין בין חומר לטקסטורה אך הוא ישתנה מפרויקט לפרויקט בהתאם לצרכים, לטעמים ולרצונות של כל לקוח. הוא מסביר כי כל פרויקט שונה מקודמו וכי פרטים רבים בתוכו מתוכננים כקאסטם מייד ללקוח הספציפי.

ספת DIESIS, זוג כורסאות AURA ואקססוריז POOL מבית נטוצי. צילום: אלעד גונן


החשיבות שביצירת טוטאל לוק

אחד המכשולים העומדים בפני לקוח הוא הקושי לדמיין את המראה השלם – איך להתאים את השטיח למערכת הישיבה וכיצד התאורה תשלים את המראה ותדגיש את המקומות הנכונים. כיצד מעניקים משקל לגוון מסוים בחלל מבלי שישתלט ובכלל איך מחברים מספר פריטים לכדי משהו שייצור מראה שלם והרמוני. בנטוצי ביקשו למצוא דרך ללכת לקראת הלקוח ולסייע לו להבין כיצד יראה חלל ביתו לאחר הבחירה בפריטים. לקוחות שמבקשים להלביש את החלל בפריטי ריהוט ואבזור משלים, ומבצעים את העסקה בנטוצי, יכולים לקבל ייעוץ בעיצוב פנים והלבשת הבית באמצעות מעצבים מובילים. דדי ויפית הם מהמעצבים הבולטים שמעניקים את השירות ללקוחות נטוצי. כמעצבי פנים וכמי שמובילים פרויקטים רבים במהלך השנה, מעניקים דדי ויפית תשומת לב רבה ליצירת טוטאל לוק הרמוני ונעים לשהות, כזה ששם דגש על שילובי גוונים, פרופורציה, מידה משתנה של חמימות בהתאם לפרויקט הספציפי, שילוב מדויק בין פריטי הריהוט והאבזור המשלים, בחירה מותאמת של גופי תאורה, שילוב מדויק בין מראה נעים שיאפשר ללקוח להרגיש שייך ובין פונקציונאליות.

התאמה לתקציב

הגדרת התקציב היא שלב קריטי ומשמעותי בתהליך. דדי מסביר שזאת נקודת הפתיחה. התקציב מהווה סוג של מצפן וכמעצב מנוסה אתה יודע לתת פתרונות למצבים שונים. יש לקוחות שמגיעים מראש עם תקציב גדול ומבקשים להחליף הכל ויש לקוחות שמבקשים לשמור על חלק מהפריטים. לפעמים מסיבות סנטימנטליות ולעיתים בשל מגבלות תקציב. דדי ויפית יודעים לייצר ללקוח את הבלאנס, בהתאם למה שהגדיר הלקוח שעומד מולם. דדי מסביר שהלקוחות הם השגרירים הטובים ביותר שלהם. השירות שהם מעניקים הוא מא'-ת'. הלקוח נכנס לדירה גמורה ועשויה. כשהוא אוהב את התוצאה ומרגיש מחובר אליה הוא באופן אוטומטי הופך לשגריר נלהב.

צילום: אלעד גונן


זוג בחיים ובעסק

המשרד של דדי ויפית ראובני ממוקם בהרצליה. כששאלנו על חלוקת העבודה, ענה דדי שיש חלוקה מסוימת בה יפית מתעסקת בתכנון הראשוני ובעבודה עם הקבלנים ודדי מתעסק יותר בהדמיות ובספקים, יש פגישות שהם מקיימים יחד ופגישות בנפרד, אך בגדול הם עובדים תחת קונספט של שניים שהם בעצם אחד. הוא מעיד עליהם שהם חברים טובים שנוסעים יחד לתערוכות, מפרים אחד את השני, משהו שנשמע כמו שלם שגדול מס"כ חלקיו.

צילום: אלעד גונן

השאיפה: עיצוב בית מלון

כששאלנו מה השאיפה לחמש השנים הבאות, ענה דדי שאחד החלומות זה לעצב בית מלון. לשלב בו את הטאץ' המיוחד שלהם כמעצבים. נדמה שהחלום הולך ומתקרב. הזוג ראובני מתכנן בימים אלו דירת AIRBNB. דירה מטופחת שמתוכננת עם מכלול רחב של אלמנטים מלונאיים, ממוקמת סמוך לממילא, ומייצרת סוג של הכנה לדבר הגדול הבא.

*** ייעוץ בעיצוב פנים על ידי מעצבי פנים מובילים בנטוצי, ניתן לאחר הצעת מחיר בקביעת מועד מראש.

אולי יעניין אותך גם:

FURROW

ספת FURROW בעיצובו של מרסל וונדרס נכנסה לרשימת ADI Design Index 2019 והיא מועמדת לפרס היוקרתי ADI Compasso

LIVING CORAL – COLOR OF THE YEAR

קרדיט תמונה: depositphotos זה יותר מעשור שחברת Pantone מצליחה לגרום לחרושת שמועות שמתחילה מתישהו בסוף אוקטובר בניסיון להמר

MOOD BOARD

הדרך ליצירת חלל ביתי והרמוני קבלו את המלצותיו של עמירן אלפסי, המעצב המסחרי של הרשת, ליצירת לוח השראה: