ערב אדריכלים ומעצבים

ערב אדריכלים ומעצבים

בשבוע שעבר התקיים ערב העצמה עסקית לאדריכלים ומעצבי פנים, אירוע משותף של NATUZZI עם ARC DB.
לערב הגיעו כ-40 אדריכלים מהשורה הראשונה והוא התחיל בהרמת כוסית לכבוד השנה החדשה, ע"י מנהל רשת NATUZZI בישראל, רואי שדלצקי.

המשתתפים בערב נהנו מהרצאה מרתקת על חווית לקוח שדיברה על כך שהיום לקוח לא מסתפק בשירות טוב, הוא זקוק לחוויה שלמה, החל ממעמד הרכישה ועד ליצירת נאמנות למותג. ההרצאה, שהנחתה יוכי דוד - מנכ"לית קבוצת באלנס, העשירה את ידע המשתתפים ונתנה להם כלים פרקטיים ליצירת חוויה מושלמת שתביא עימה לקוחות מרוצים ונאמנים.

בהמשך הערב, עמירן אלפסי, המעצב המסחרי של קבוצת קאופמן, הציג את הקולקציה החדשה של NATUZZI, את ההשראות, העיצובים המיוחדים ואת חומרי הגלם שכל כך מזוהים עם המותג.
דגמים שמעצבי פנים אוהבים
היופי שבקולקציה החדשה של NATUZZI טמון בעיצוב הייחודי שלה. הדגמים מעוצבים בסגנון שהוא לא סטנדרטי, יש להם טוטאל לוק מרענן וחדש שלא זונח את הסטנדרטיים הגבוהים והידועים של המותג.
מותג NATUZZI מחדש ומשתף פעולה עם שלל מעצבי על כמו מרסל וונדרס, מנזוני וטאפינסי, בליני, ליפאריני, ויקטור ואסילב, ג'יימי דיורי מאוסטרליה, ופאולה נבונה.

תמיד מתחדשים ומסתכלים קדימה
במשך שנים, NATUZZI היה ידוע כמותג המתמחה בריפודי עור משובחים. בשנים האחרונות, המותג החל לשלב טקסטורות, לעצב עם ריפודי בד בצבעים ומרקמים מיוחדים המדגישים את היופי שבעיצוב האיטלקי המוקפד. הקולקציה החדשה כוללת שלל מערכות ישיבה בריפודי בד יוקרתיים, ספות שיוצרות אווירה ומשדרגות כל חלל מגורים.

מראה מרחף, קליל ומודרני
הקולקציה החדשה מאופיינת בבסיסים פתוחים וכוללת שפע של מערכות ישיבה גבוהות היוצרות תחושה קלילה במרחב. הבסיסים המרחפים פרקטיים לניקיון וכן יוצרים מראה מאוורר ומודרני יותר.

דגם LEUCA

דגם LEAF


השילוב המושלם של עיצוב מוקפד ונוחות עילאית
תשכחו מכל מה שהכרתם עד היום, מותג NATUZZI מוכיח שמערכת ישיבה עם ריקליינרים לא חייבת להיות כבדה ונמוכה. הקולקציה החדשה משלבת ריקליינרים חשמליים באופן נסתר, אם תביטו במערכת הישיבה לא תוכלו לזהות שמדובר במערכת ישיבה חשמלית. כאשר הריקליינרים נמצאים במצב סגור - לא נראה שהם בכלל קיימים, בדיוק כך שומרים על קו עיצובי מוקפד ומשדרגים את הנוחות כמה צעדים קדימה.

ההשראה שוכנת בדרום איטליה
ההשראה לעיצובים החדשים מגיעה ממאטרה שבדרום איטליה, השימוש בחומרי הגלם הטבעיים שאופייניים לאזור ממנו NATUZZI הגיע, כמו עץ, שיש ואבן.

דגם LEVANTE

הקולקציה החדשה של NATUZZI - עיצוב המשלב חדשנות, נוחות ויוקרתיות >> מוזמנים להתרשם


אולי יעניין אותך גם:

AUTUMN 18

הסתיו, כמו ג'ינג'ר, המנקה את החיך בין המנות, מייצר הפרדה נעימה בין הקיץ הלוהט לחורף הקר. בניגוד למקומות

שחור מט

BLACK MATT את גוון שחור המט אנו רואים באופנה ובאיפור כבר די זמן, ומ- 2019 נראה אותו במינונים

DESIGN A-Z

עמירן אלפסי המעצב המסחרי של נטוצי ישראל, מעניק שישה טיפים ליצירת טוטאל לוק בחלל הביתי אני תופס חלל