על כורסת המעצב עם רחלי בן אבי

צילום: אורית אלפסי

מעצבת הפנים רחלי בן אבי החלה את דרכה בתחום העיצוב, לאחר שנים רבות בתפקידים בכירים בתחומי הפרסום והשיווק. כשהרגישה שהגיע הזמן לשינוי והבאת היצירתיות לידי ביטוי, פנתה ללימודי עיצוב. מאז היא עוסקת בעיצוב בתים, דירות ומשרדים. מתכננת ומעצבת דירות קבלן בהן יש צורך בהתאמת החלל לצרכי הלקוח.

בית עבורה הוא המקום החם והמזמין אשר מכיל אותנו ומחבק בכל עת ללא תנאי. ככזה, אנחנו אחראים לטפח ולהזין אותו בפריטים נאים ובכל הטוב שיש לנו להציע. כאשר היא מתבקשת להגדיר את הסגנון העיצובי שלה, היא מתארת אותו עכשווי, המשלב בין פרקטיות ונוחות מבלי להתפשר על דיוק עד לרמת הפרטים הכי קטנים.

צילום: אורית אלפסי


דירת פנטהאוז עבור משפחה במרכז הארץ

דירת פנטהאוז בגודל של 165 מ"ר + 100 מ"ר מרפסת אשר ממוקמת בקרית אונו ותוכננה עבור זוג בשנות הארבעים לחייו, העוסקים בתחום ההייטק ולהם 3 ילדים.

ספה דגם Stupore וכורסאות Talia מבית נטוצי

בחירת הריהוט בחלל

"פריט הריהוט שאני בוחרת ראשון כבר בתהליך העיצוב, הוא הספה." משתפת אותנו רחלי. "לספה יש מקום של כבוד בבית, היא זו שמכתיבה את סגנון הסלון, היא הכוכבת הראשית ובהתאם לסגנון הספה, אבחר כורסאות, הדומים, שולחן ופריטים משלימים, אווירתיים." 

בדירה זו, היא בחרה בספה דגם Stupore וזוג כורסאות Talia מבית נטוצי, אשר שולבו בטבעיות רבה בחלל ובהתאמה מלאה לסגנון הכללי של הבית, ומשווים לסלון מראה יוקרתי ונעים.

ההשראה לעיצוב החלל

"ההשראה שלי לעיצוב הבית, התחילה בעצם מהכניסה לבניין, עיצבתי גם את הלובי מתוך מחשבה על כך שהוא מהווה מבואה שיש להתייחס אליה ברצינות רבה, בכל הנוגע לבחירת חומרים, שילובי צבעים וטקסטורות. הנגיעה העיצובית שלי מורגשת כבר שם, ומאחר וזו טביעת האצבע שלי, ברור היה כי אטביע את אותו חותם גם בפנטהאוז אותו עיצבתי."

צילום: אורית אלפסי

טיפ לעיצוב חלל מוצלח

"הטיפ שלי לעיצוב כל חלל בבית, לא להתפשר על איכות הרהיטים... רהיטים איכותיים מדברים בעד עצמם הם משווים לבית מראה ועיצוב מגובש. ביחד עם פרטי הנגרות שהם חלק מהמראה הכללי של הבית."

קרדיטים:

עיצוב: רחלי בן אבי עיצוב פנים 

לדף הפייסבוק של המעצבת לחצו

צילום: אורית אלפסי

ריהוט: ספה דגם Stupore וכורסאות Talia מבית נטוצי

 

אולי יעניין אותך גם:

חנות הדגל של נטוצי בהרצליה

חדשות נפלאות! חנות הדגל של נטוצי בהרצליה עברה שיפוץ נרחב וקיבלה מתיחת פנים מרעננת. על תכנון ועיצוב החנות אמונים

האינדווידואל של מדונה

מדונה הייתה מהראשונות לזהות את היוצרת ומעצבת האופנה אלומה קליין, שפעלה עד לפני שנים אחדות באנגליה. עיצוביה של

SUMMER STORIES

לוח השראה קייצי – משחקי שקיפויות ומגע בד קולז' תמונות קיץ shutterstock דגמים בלוח השראה:  אגרטל PUMPKING בעיצוב מקורי