שינה משובצת איכות


שינה טובה היא ערובה לאיכות חיים. יש מי שתולה בה את הבריאות הנפשית והפיזית שלנו ונדמה שיש הרבה צדק בהנחה הזאת. HASTENS הוא מותג איכות שוודי, הנחשב פורץ דרך בתרבות השינה ואף נמנה על מי שהגדיר אותה. המותג היוקרתי, פועל משנת 1852 כשהוא מתמחה בייצור מיטות בעבודת יד. השימוש בחומרים טבעיים היה חוק ברזל מהיום הראשון והוא נכון גם היום.

המזרנים מורכבים משכבות של כותנה, צמר, שער סוס ופשתן, הנבחרים בקפידה, תוך הבטחה לשימוש בחומרי הגלם הנבחרים והמשובחים ביותר, והדרך הטובה לטפל בהם, היום, כמו אז, היא בעבודת יד. עבודת היד מעניקה מיימד אחר ועומק ליצרן המיטות, שמכין אותן במו ידיו, וקושרת אותו אישית לכל פריט, גורמת לו להבין תהליכים וניואנסים, לעומקם, שאינם ניתנים להסבר כשמדובר בשימוש בטכנולוגיה תעשייתית מתקדמת.

עבודת החייטות והקראפטס באה לידי ביטוי בכל מזרן ממזרני המותג, המקדם אידיאולוגיה המתבססת על הקשר שבין עבודת היד לבין מיטה איכותית. הבד העוטף את המזרן מזוהה עם המותג. מדובר בבד משבצות כחול לבן – Blue Check. בד ג'קארד צפוף, ארוג, עשוי 100% כותנה שזורה, איכותית, ידידותי לסביבה, צבוע על פי תקן OEKO TEX 100. על אף שהמשבצות הכחולות הן מסמלי המותג, ניתן להזמין את מעטפת המזרן במנעד רחב של גוונים. פלטת הגוונים המוצעת כוללת גווני בג', חום, אפרפר ונוספים.

שלא במתכוון העלה HASTANS את הדיון על חשיבותה של עבודת היד, במיוחד בימים אלו של טכנולוגיה המתקדמת מהר יותר ממהירות המחשבה. מגע היד הוא מגע מקרב המעניק אופי למוצר, מייצר סיפור, מביא עמו שנים של מסורת, תשומת לב ואהבה לעשיה.

HASTENS הוא מותג משפחתי, המתבסס על שישה דורות של בעלי מקצוע, שומר עד היום על ערכי המותג ומציע חוויית שינה אחרת. המותג שהחל בייצור מקומי בשוודיה, הוא מותג עולמי הנמכר כיום במדינות רבות ברחבי הגלובוס ובקרוב תפתח הנציגות המקומית שלו כאן בישראל ועד אז מוזמנים לערוך עמו היכרות בתערוכת Salone Del Mobile שתתקיים בין ה-4-9 באפריל.

מיקום הביתן בתערוכה: Hall 6, stand C43/C45


אולי יעניין אותך גם:

SALONE DEL MOBILE

5 דברים להספיק במילאנו בזמן התערוכה צילום: shutterstock יש מי שמגדיר את מילאנו משעממת. לנו ולעוד רבבות של

שמים דגש

שכבת העיצוב הסופית מדגישה את עיצוב החלל כולו. היא שווה בערכה לאותו קורט מלח שמדגיש את מתיקות העוגה

AUTUMN 18

הסתיו, כמו ג'ינג'ר, המנקה את החיך בין המנות, מייצר הפרדה נעימה בין הקיץ הלוהט לחורף הקר. בניגוד למקומות