2019 Trends Overview

שימוש בטבע כמקור לחומר

העיסוק בטבע ממשיך למשוך אליו את תשומת הלב. הטבע כמקור לחומר יקבל ביטוי בעיקר בתחום עיצוב קולקציות פריטי הריהוט. שימוש ניכר בעץ, יוטה, עור, צמר ובד. פריטי הריהוט מבליטים את השימוש בחומר הטבעי, כך למשל ייראו יותר ויותר פריטי ריהוט עשויים עץ הקרוב במראהו למצבו הראשוני ביותר. גם השימוש בעור מקפיד להדגיש מראה טבעי ואותנטי.

הדגשת מראה העץ הטבעי. נטוצי סדרת ANTOM מתוך קולקציית 2019

פלסטיק

השימוש בחומרים פלסטיים עולה ומדגיש את השימוש בפסולת, ומיחזורה לכדי חומר גלם חדש. הפלסטיק מגיע בגימורים מהודקים, יציבים ועמידים ובניגוד לתפיסת העבר בה נחשב חומר נחות, נעטפים החומרים הפלסטיים למיניהם בהילה יוקרתית יותר שמככבים אצל מותגי האיכות המובילים בתחום עיצוב הבית ומהווים חומר גלם מבוקש בקרב מעצבי העל הבינלאומיים. לפי דוחות נילסן 66% מהלקוחות בעולם יהיו מוכנים לשלם יותר עבור מוצרים ברי קיימא, כך שמגמה זו שהפלסטיק נכלל בתוכה צפויה להתרחב עוד.

כלי דקורציה העשויים פוליפרופילן בעיצוב מהדק, מתאימים כסנטר פיס בסלון או על שולחן האוכל. PHILYRA נטוצי

נוחות

אם ביקרתם בבוטיקי האופנה לאחרונה לא יכולתם שלא לשים לב לגומי שחזר למכנסיים גם המחוייטים ביותר. מגמת הנוחות משתלטת על כל חלקה ומייצרת מציאות בה הנוח כבר אינו נחלתן של חליפות הפיג'מה בלבד. כך גם חללי המגורים וסגנון החיים שמגדיר את שאר התחומים. את הקניות בסופר הפכנו לערוך בלחיצת כפתור, מגמת עירוב שימושים מייצרת קומות מסחר בקומות התחתונות של מגדל המגורים, נטפליקס וחברות הכבלים מאפשרות צפיה המותאמת להרגלים שלנו. יש מי שצופה בפרק בודד בכל פעם ואחר שאוהב לצרוך בבינג' את כל הפרקים ברצף  – הכל במרחק נגיעה, נגיש ומוכן עבורנו, לפי טעמנו והעדפותינו.  מגמת הנוחות היא ממגמות העל החשובות ביותר. דיברנו עליה כאן בבלוג גם במהלך 2018 ואין ספק שהיא רק תלך ותעמיק גם בשנים הבאות. כשמדובר בפריטי ריהוט, הכורסאות והספות יהיו רחבות ידיים, שולחנות מודולרים מאפשרים להפוך את הספה גם לאזור אכילה כשמתחשק לנו, אלמנטים מעוצבים מאפשרים יצירת אזור פרטי ואינטימי גם כשמדובר בספה במרכז חלל המגורים, כסאות האוכל מוצעים גם בגרסה מרופדת ונוחה לישיבה ממושכת ועוד ועוד.


פרסונליזציה

תערוכת הטכנולוגיה השנתית CES שנערכה בלאס וגאס לא הותירה מקום לספק - הפרסונליזציה כאן כדי להישאר. נייקי מחלוצות הטרנד, הציגו בתערוכה נעל התעמלות מתחברת לאפליקציה, המאפשרת התאמה מושלמת החל מהחוזק בו יקשרו השרוכים וכלה במבנה הפנימי המשתנה בהתאם לפעילות הגופנית שמבצע המשתמש. אנחנו חיים בעולם בו ההרגלים, האהבות וההעדפות שלנו כצרכנים בודדים, מקבלים מקום הולך וגדל. כשמדובר בתחום עיצוב הבית, קשה מאוד עד כמעט בלתי אפשרי למצוא כיום מוצר שלא מאפשר לבחור את מרכיביו, בין אם מדובר בריפוד, ברגלי הנשיאה, בגימורים ועוד ועוד.

כמעט כל פריט ריהוט ניתן לקבל במנעד רב של בדים ולהתאימו לטעם האישי. Don Giovanni נטוצי


אולי יעניין אותך גם:

ספות שעושות חלל

FORMA – מערכת ישיבה פינתית מבד עולמות האופנה והעיצוב משיקים זה לזה בנקודות רבות על הרצף וזאת סיבה

סתיו: הוראות הפעלה

שלושה עקרונות לחימום האווירה בחללי הבית הסתיו הוא תקופה של התכנסות והתכוננות לעונה הקרה. אנחנו הופכים ביתיים יותר

תערוכת Salone del Mobile 2016

Herman by Studio Memo   פסקואלה ג'וניור המכונה פי ג'יי (25), יורש העצר של נטוצי, הבן של פסקואלה