AUTUMN 18

הסתיו, כמו ג'ינג'ר, המנקה את החיך בין המנות, מייצר הפרדה נעימה בין הקיץ הלוהט לחורף הקר. בניגוד למקומות כמו אירופה וארצות הברית בהן הסתיו קצר יחסית, דווקא בישראל אנו נהנים ממנו תקופה ארוכה יחסית. העונה מתחילה באוקטובר וממשיכה עד דצמבר. תקופה בשנה שמייצרת רגיעה מסוימת, מסמלת סוג של תקופת קינון. חללי הבית ומלתחות האופנה עומדים במרכז תשומת הלב ומביאים לידי ביטוי את המגמות העונתיות.

חומריות

הקש הוא מהחומרים שנתחיל לראות יותר בסתיו הקרוב והוא יעמיק נוכחות גם בחורף 2019. הקש והשפעותיו יבואו לידי ביטוי במחצלות, כלי נוי, אהילים, טפטים ונוספים. הבדים בסתיו הופכים עשירים יותר. אנחנו תרים אחר מגע שיהיה חמים יותר, עבה, נוכח. כמו בכל שנה, ניכרות השפעות הכריסמס - שימוש בשרשראות תאורה המייצרות חמימות, משחק עם אצטרובלים כתוספת דקורטיבית, שמיכות צמר ופליז בגוונים תואמי תקופה ועוד.

קולקציית בדים חדשה בעלת מגע מלטף וטקסטורות עשירות

צבעוניות

הסתיו הוא שעתם היפה של צבעי האדמה – חומים, זהובים, כתומים ואדמדמים מגדירים את התקופה. הם יכולים לבוא לידי ביטוי בבחירה של בד ריפוד לכורסה, מקבץ כריות נוי או בשילוב אבזור משלים לבית. לצד צבעי האדמה, מעמיק נוכחות הירוק, המושפע מהטרנד הבוטני המקדם שילוב צמחיה בחללי הבית הפרטי, כשמדובר על השפעתו על תחום עיצוב הבית. הגוון הירוק מעניק מידה של רעננות בחלל בשל הקשר האסוציאטיבי שמייצר עם צמחיה ובה בעת משתלב היטב עם צבעי האדמה ומעשיר את המראה החמים.

הירוק והכתום מעמיקים נוכחות - קולקציית ICON (בקרוב בישראל)

MELPOT שימוש בצבעי אדמה

מרקמים

המרקמים עשירים יותר. הבדים הקלילים מפנים מקום לקולקציות המתבססות על בדים ארוגים נעימים למגע. בדים בעלי מרקמים עם 'גוף', בעלי נוכחות בהם קטיפות ואריגים המרמזים על העונה המתקררת.

דוגמאות

המשבצות מסתמנות בסתיו הזה כדבר החם הבא. ככל שיעבור הזמן נראה יותר ויותר משבצות – דוגמאות פפיטה לצד משבצות רחבות המזכירות את הדוגמא הנצחית של מותג האיכות ברברי. המשבצות מביאות עמן נימה אלגנטית מתוחכמת ומייצרות עושר חמים ומעניין.

ריהוט משלים

הסתיו מסמל עונה של התכנסות. חלל הבית עומד במרכז תשומת הלב ובעונה הזאת אנו מבקשים להפוך אותו לחמים יותר – גופי תאורה, שטיחים, שולחנות קפה בצבעוניות הנכונה ועוד, משלבים בין מידה אלגנטית לחמימות סתווית מחבקת.

צבעוניות מטאלית משתלבת עם צבעי האדמה ומכניסה מידה של אלגנטיות למראה הכללי PUMO

אין כמו סטנד העיתונים כדי להדגיש את האווירה הביתית המחבקת

VICO הריהוט המשלים מסייע ביצירת אווירה ביתית וחמימה

נוחות

הנוחות היא מגה טרנד שמגדיר את העשור הנוכחי, טרנד שרק הולך ומתחזק ככל שעובר הזמן. דגש ניכר ניתן על חוויית משתמש נוחה. לא די ביפה. הצרכן המילנליאלי לא מוותר על נוחות ודורש אותה בין אם כשקונה פריטי לבוש ובין כשבוחר פריטי ריהוט. מגמה זו ניכרת בכל תחומי עיצוב הבית ובאה לידי ביטוי בשילוב מנגנונים חשמליים אם במיטות או בכורסאות וספות, במתן תשומת לב לארגונומיה של המוצר, בשילוב המדויק בין קו אסתטי מוקפד ובין רמה פרקטית גבוהה.

דגש על חוויית משתמש ויצירת פריטים נוחים לשימוש - RE VIVE


אולי יעניין אותך גם:

חוגגים עצמאות בנטוצי

חגיגות העצמאות משלבות חגיגה על עצם קיומה של מדינת ישראל, אך במובן הפילוסופי, החגיגה האמיתית היא על החירות.

השראה, מסירות והכרת תודה

PJ (נטוצי ג'וניור) הוא הקריאייטיב דיירקטור של נטוצי בשנתיים האחרונות. כניסתו הזכירה באופן מסוים את כניסתו של אלסנדרו

SUMMER STORIES

לוח השראה קייצי – משחקי שקיפויות ומגע בד קולז' תמונות קיץ shutterstock דגמים בלוח השראה:  אגרטל PUMPKING בעיצוב מקורי